Tabor ustvarjalnih umov – 2. dan

Današnje jutro se je začelo z bujenjem ob 7:30 uri in nadaljevalo z odličnim zajtrkom. Ko smo dobili potrebno energijo za začetne dejavnosti, se je prva skupina učencev odpravila na teren. Tam so se skozi orientacijske vsebine preizkusili v branju zemljevida, s pomočjo katerega so iskali kontrolne točke. Druga skupina je v prvem delu dopoldneva urila svoje socialne veščine, koncentracijo, pomnenje in improvizacijo v sklopu dejavnosti Improvizacija v gledališču. Potem sta se skupini zamenjali.

Ob 13. uri je sledilo odlično kosilo in prosti čas preživet na svežem zraku.

Popoldanske dejavnosti so bile namenjene gledališkim predstavam, ki jih je odigralo 8 skupin. Spoznali smo različne superjunake, ki so pomagali likom pred nevarnostmi. Predzadnja aktivnost današnjega dne je bila bolj tehnične in fizikalne narave. Učenci so se preizkusili v zabijanju žebljev in postavitvi poti, po kateri se je spustila kroglica.

Po večerji sledi še nepozaben žur, ki ne bo trajal do jutranjih ur. Večer bomo zaključili ob 22:00 z globokim spancem.