Domov » Učbeniški sklad in šolske potrebščine

Učbeniški sklad in šolske potrebščine

Osnovna šola Stranje omogoča vsem učencem, da si iz učbeniškega sklada brezplačno izposodijo učbeniški komplet za posamezni razred.

Delovne zvezke in učbenike z elementi delovnega zvezka za prvo triado financira Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport in so za starše brezplačni. Prejeli jih bodo prvi šolski dan.

Učencem od četrtega do devetega razreda šola zagotovi učbenike, delovne zvezke in ostale potrebščine pa priskrbijo starši sami.

Starši, ki ne želite, da si vaš otrok v šoli izposodi učbeniški komplet za posamezen razred, izpolnite izjavo o odpovedi, ki je dostopna na spletni strani šole, in jo najkasneje do 24. junija 2023 prinesite v šolsko knjižnico.

Več informacij o učbeniškem skladu ter ravnanju z izposojenimi učbeniki pa najdete na spodnjih povezavah.

WordPress Responsive Table

Na povezavi si lahko ogledate ponudbe založb in knjigarn za nakup delovnih zvezkov in potrebščin.