Hitri lončki in kviz Male sive celice

Tudi v letošnjem šolskem letu smo se odločili za sodelovanje v kvizu Male sive celice in Hitrih lončkih.

Ekipa Hitrih lončkov, Vid Romšak 7. b, Špela Poljanšek 7. c in Leja Zdravič 8. c, je spretno sestavljala in podirala lončke ter se uvrstila na televizijski del tekmovanja. Pomerili se bodo z ekipo OŠ Frana Roša Celje.

Na pisni del predizbora v kvizu Male sive celice smo prijavili dve ekipi naše šole, prvo ekipo sestavljajo Anja Hribar 9.b, Maks Leban 8. a in Ana Rak 7. a, drugo ekipo pa učenci Matevž Golob 9. b, Patrik Čepon Povšič 8. b in Lenart Podjed 7. a. Kljub trudu in zagnanosti se tokrat v ustni del predtekmovanja niso uvrstili, eni ekipi je ušla zgolj točka.

Vsem učencem za dosežek čestitamo!

Sanja Klemenc, mentorica Malih sivih celic in Hitrih lončkov