OBVESTILO – PREVOZI V ŠOLO

Spoštovani starši,

obveščam vas, da smo se z Občino Kamnik in našim prevoznikom uskladili v zvezi s šolskimi prevozi za prvi teden pouka oz. do postavitve začasnega mostu v Zgornjih Stranjah, ki bo predvidoma postavljen 8. 9. 2023.

Prevoz s kombijem bo zaenkrat potekal po starem voznem redu, ki ga bomo z vašimi potrebami uskladili v prihodnjem tednu. Objavljen je na spletni strani šole.

Prevoz z avtobusom bo potekal po ustaljenem voznem redu iz smeri Črnivec in iz smeri Mekinje-Bistričica. Ker v Zgornjih Stranjah avtobus ne more do šole, bodo vsi prevozi do šole potekali preko Kamnika in mimo nekdanje smodnišnice. Avtobus bo obračal pri šoli. Zaradi razmer na cesti in podaljšanja poti lahko pričakujemo zamude in vas prosimo za razumevanje.

Otroci, ki živijo v Godiču in okolici, lahko prečkajo most pri betonarni ali preko mostu v Stahovica (pri Petru). Pri betonarni bo zagotovljeno dežurstvo občinskih redarjev oz. pristojnih služb.

Verjamem, da nam bo skupaj uspelo in bomo zmogli prebroditi ovire, ki nam jih je naprtila narava!

Vse dobro vam želim!

Lep pozdrav.

Mateja Hari
ravnateljica