Best of Male sive celice

V torek 23. 5. 2023 je potekalo na RTV Slovenija potekalo še zadnje snemanje oddaje Male sive celice. Naši tekmovalci so se tokrat preizkusili še v vlogi navijačev in oddajo spremljali s tribun. Družbo so jim delali tekmovalcih iz ekip, ki so se uvrstile v 2. krog (najboljših 16). V rumenih majicah so navijali za Ceneta Prevca, Boštjana Gorenca – Pižamo in Niko  Rozman. Njihovi nasprotniki pa so bili Nika Križnar, Denis Avdič in Tomi Meglič v vijoličnih barvah. V sproščenem prijateljskem vzdušju je snemanje oddaje hitro minilo. Naši tekmovalci pa so stkali prijateljske vezi tako z drugouvrščenimi tekmovalci OŠ Mengeš, kot tudi tretjeuvrščenimi iz OŠ Miška Kranjca. Po koncu snemanja smo skupaj odšli še na, po mnenju dekleti iz OŠ Miška Kranjca, najboljšo jufko v mestu. Vsem nam bo sezona Malih sivih celic ostala v lepem spominu, ne le zaradi zmage, temveč tudi zaradi novih poznanstev, prijateljstev in izkušenj, ki smo jih skozi celotno šolsko leto pridobivali.

Sanja Klemenc, mentorica Malih sivih celic