Predavanje za starše – Družinska e-pravila

V torek, 22. novembra 2022, se bo v MC Kotlovnica, ob 18. uri odvilo drugo predavanje za starše Družinska e-pravila v izvedbi Logout-a.

O predavanju:
Interaktivno predavanje za starše na temo varne in uravnotežene uporabe naprav.

Predstavili vam bomo konkretne primere zasvojenosti s spletom in prekomerne uporabe spletnih vsebin, preko katerih se boste naučili prepoznati težave tudi pri svojem otroku. Na osnovi izkušenj smo oblikovali konkretna priporočila, glede na starost, za uravnoteženo uporabo spleta.

Logout je prvi specializirani center pomoči ob različnih tveganih spletnih vedenjih, ustanovljen leta 2010. Njihovo poslanstvo je izboljšati digitalno blaginjo vseh ljudi, zlasti mladih, z zagotavljanjem zdravljenja, pomoči, obveščanjem, izobraževanjem in ozaveščanjem o uravnoteženi in zdravi uporabi sodobnih medijev in zaslonske tehnologije.

Predavanje poteka v organizaciji LAS Občine Kamnik in v sodelovanju z Logout.

Z lepimi pozdravi,

Za LAS Kamnik
Rok Kosec