Osnovna šola Stranje

OBVESTILO – Zadnji šolski dan

Spoštovani starši in skrbniki!

Pouk bo 24. 6. 2022 do vključno 2. šolske ure potekal po urniku, sledili bosta dve uri namenjeni proslavi in oddelčnim zaključkom leta. Zaključili bomo po 4. šolski uri ob 11.55. Natančne informacije o poteku zadnjega šolskega dne bodo učenci dobili pri razrednikih.

V šolo bosta zjutraj avtobusa peljala v obe smeri za 0. in 1. uro, za povratek domov bo organiziran en avtobus za vsako smer ob 12.05.

Kombi bo z vožnjami pričel eno uro prej kot običajno po ustaljenem vrstnem redu.

Jutranje varstvo in podaljšano bivanje bosta organizirana.

Organizirana bosta tudi zajtrk in dopoldanska malica. Kosila za učence od 6. do 9. razreda ne bo, učence od 1. do 5. razreda pa prosimo, da se na kosilo za ta dan prijavijo do srede, 22. 6. 2022 do 13.00 ure.

Želimo vam prijetne in brezskrbne počitnice!

Boris Jemec
ravnatelj