Veseli december na OŠ Stranje

Zadnjih nekaj tednov smo bili na osnovni šoli Stranje zelo aktivni. Učenci vključeni v šolsko skupnost smo okrasili jedilnico z dolgimi verigami in papirnatimi snežinkami. Postavili smo nekaj smrekic, ki jih krasijo izdelki učencev. Vsak oddelek je s skupnimi močmi okrasil tudi svojo matično učilnico.
Poleg okrasitve šole smo si šolske dni popestrili z decembrsko pošto. Učenci že cel mesec svojim prijateljem, sošolcem, učiteljem, bratom in sestram rišejo risbice, napišejo voščilnice ali pošljejo pismo. Predstavnike šolske skupnosti pa pisma med odmorom razdelimo.
Ob petkih, med odmorom za malico pa učenci lahko poslušajo glasbo. Listo predvajanja za vsak teden sestavi en razred. Vsega tega dogajanja so učenci zelo veseli.
Karolina Graj, 8. a