Učbeniški sklad 2021/22

Spoštovani starši!

Seznam z izborom učbenikov, delovnih zvezkov in šolskih potrebščin je dostopen na naši spletni strani (povezava), posredovali smo ga tudi knjigarnam v Kamniku in okolici.

Učenci si izposodijo učbenike iz učbeniškega sklada v šoli. Starši, ki si za svojega otroke NE želite izposoditi učbenikov v šoli, izpolnite izjavo o odpovedi, ki jo najdete na zgornji povezavi in jo najkasneje do 24. junija 2021 prinesite v šolsko knjižnico. Učenci bodo učbenike iz sklada prejeli najkasneje prvi teden pouka, ob koncu pouka jih morajo vrniti šoli. Če bo kateri učbenik poškodovan, uničen ali izgubljen, boste plačali odškodnino.

Delovne zvezke in ostale potrebščine kupite sami.

Prilagamo ponudbe knjigarn in založb za nakup delovnih zvezkov in potrebščin. Želimo vam prijeten nakup in mirne počitnice.

Za vse dodatne informacije pokličite na 01/8325433 ali 059334346.

Anže Slana
skrbnik učbeniškega sklada