Osnovna šola Stranje – Knjižnica

Še pred novim letom v šolsko knjižnico

V času šolanja na daljavo si je v šolski knjižnici moč izposoditi gradivo. Vabljeni, da tudi v teh časih v prilagojeni obliki zaidete v šolsko knjižnico in si še pred koncem leta 2020 izposodite nekaj knjig.

Izposoja in vračilo potekata brezstično in le po predhodnem naročilu. Neposredni dostop do knjižnih polic žal ni mogoč.
Želeno knjižno gradivo lahko naročite prek e-naslovov: anze.slana@os-stranje.si in tea.letonja@os-stranje.si. Naročilo naj bo opravljeno najkasneje do 9. ure na dan prevzema. Več o poteku naročanja, prevzemanja in vračila knjig pa si preberite v priloženem dokumentu.
Paketi presenečenja v knjižnici

Vsakemu naročilu dodamo še paket presenečenja, ki vsebuje knjige po izboru knjižničarjev, prilagojene starosti učenca. V času, ko neposreden dostop do knjižnih polic ni mogoč, s tovrstno akcijo skušamo popestriti šolanje na daljavo in promovirati branje.
Paketi vsebujejo knjige, ki niso močno popularizirane in so nekoliko manj brane, a zato niso nič manj kakovostne. Seveda pa v šolski knjižnici lahko naročite le paket presenečenja.

Knjige v paketu vrnete kot ostale izposojene knjige.