Predavanje za starše – DRUŽINSKA E-PRAVILA

Spoštovani,

obveščamo vas, da se bo v torek, 1. 12. 2020, ob 18:00 odvilo tretje spletno predavanje za starše: Družinska E-pravila v izvedbi Logout-a. Predavanje bo potekalo preko aplikacije Zoom, zato je obvezna predhodna prijava na info@kotlovnica.si.

O predavanju:
Interaktivno predavanje za starše na temo varne in uravnotežene uporabe naprav. Predstavili vam bomo konkretne primere zasvojenosti s spletom in prekomerne uporabe spletnih vsebin, preko katerih se boste naučili prepoznati težave tudi pri svojem otroku. Na osnovi izkušenj smo oblikovali konkretna priporočila, glede na starost, za uravnoteženo uporabo spleta. V luči aktualnega dogajanja, se bomo dotaknili tudi šolanja preko spleta in uravnavanja šolskih in zabavnih spletnih vsebin.

Lep pozdrav
Mateja Hari