Šolsko tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni 2020/21

Šolsko tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni ali diabetesu je potekalo v  petek, 16. oktobra 2020, ob 13. uri. Tekmovalo je 11 učencev; bronasto priznanje dobijo tisti, ki imajo 31 ali več točk (možnih je 40). Na državno tekmovanje (21. nov. 2020) napreduje Luka Vettorazzi (osvojil je 39 točk).

Sledijo ostali tekmovalci: Nina Robič, Filip Maležič, Zala Leban, Neža Šinkovec in Maja Keser.

Žal se tekmovanja  zaradi karantene nista mogla udeležiti Luka Janežič in Nika Gradišek, ki sta člana krožka že od 6. r OŠ.

Čestitamo vsem tekmovalcem, saj so s pripravo na tekmovanje pridobili znanja, ki jim bodo koristila vse življenje: sami bodo lahko živeli tako, da sladkorne bolezni ne bi dobili, razumeli pa bodo tudi tiste, ki jo imajo.

Šolska komisija:  Martina Ozimek, predsednica Mateja Hari, Brigita O. Kumek, članici