Počitniško varstvo v Kamniku

Društvo Počitniško varstvo Kamnik bo tudi letos s pomočjo Občine Kamnik organiziralo poletno počitniško varstvo, ki bo potekalo od 29. junija do 21. avgusta 2020. Varstvo bo tudi letos potekalo na OŠ 27. julij v centru Kamnika, vsak dan med ponedeljkom in petkom, od 7.00 do 16.00.

Vabljeni so vsi učenci kamniških osnovnih šol od 1. do 5. razreda. Letos bodo naše počitniške dni aktivne saj bo tema programa Gremo okoli sveta. Spoznali bomo različne tematike kot so glasba sveta, živali sveta, plemena sveta, jezik sveta,.. Vsak termin bo poimenovan po eni zanimivosti sveta, ki bo osnova za vse dejavnosti programa.
Pripravljamo pester in aktiven program, ki ga bodo sestavljale zanimive ustvarjalnice in športne aktivnosti. Ves čas se bomo povezovali z lokalno skupnostjo. Ob toplih in sončnih dneh bomo obiskali tudi kamniški bazen. Pozabili pa ne bom na pestre izlete in zanimive goste oziroma obiske.

Program varstva:

• 7.00 – 9.00: sprejem otrok, risanje, namizne družabne igre, …

• 9.00 – 10.00: dopoldanska malica (poskrbite sami, npr. sadje, kruh ), športne aktivnosti zunanjem igrišču, ustvarjalne delavnice, štafete, rolanje, izleti, …

• 10.15 – 11.30: kopanje na kamniškem bazenu

• 12.00 – 14.00: kosilo, nadaljevanje programa (ustvarjalne delavnice, izleti, športne aktivnosti na prostem ali v telovadnici,…)

• 14.00 – 14.30: popoldanska malica (poskrbimo mi)

• 14.30 – 16.00 : razne igre, ustvarjanje, poslušanje glasbe, … odhod otrok.

Prijave so že odprte in bodo potekale vse do 17. junija 2020, število mest za posamezni termin je omejeno. Prijavnice lahko dobite na spletni strani matične šole ali na spletni strani društva Počitniško varstvo: http://pocitniskovarstvo.si/. Prijave otrok se zbirajo do zapolnitve mest.

Cena dnevnega varovanja z vključenim kosilom, popoldansko malice, programom, zavarovanjem in akontacijo znaša 9 EUR (za otroke izven Občine Kamnik cena znaša 12 EUR).
Za dodatne informacije lahko pokličete na telefonsko številko 030 313 324 ali se obrnete preko elektronske pošte pocitnisko.varstvo@gmail.com.

Veselimo se novega poletja z vami!

Društvo Počitniško varstvo Kamnik