Državni prvenstvo v odbojki za učence

V torek, 19. 2. 2019 je na naši šoli potekalo državno tekmovanje v odbojki za učence. V telovadnici OŠ Stranje so potekali četrtfinalni boji med ekipami OŠ Dragomelj, OŠ Matije Valjavca iz Preddvora in OŠ Stranje.

Ob koncu tekmovanja smo telovadnico zapuščali veseli in zadovoljni, saj  je ekipa naše šole osvojila prvo mesto. Drugo uvrščena je bila ekipa OŠ Dragomelj, tretje mesto pa je osvojila ekipa iz Preddvora.

Z zmago v četrtfinalu smo se uvrstili v polfinale državnega prvenstva.

Za OŠ Stranje so igrali: Lan Kališnik, Leon Balantič, Lucas Erjavšek, Tilen Novak, Luka Klemenc, Gašper Babnik, Timotej Krt, Anže Vrhovnik, Gal Pavlinič in Žan Uršič.

Vsem tekmovalcem čestitamo.

Pri izvedbi  tekmovanja so pomagali učenci Žan Gams, Manca Jeras, Neža Sitar, Lara Potokar, Hana Perko, Lucija Bernot, Luka Vettorazzi, Beti Lah in Zala Humar. Vsem se za pomoč pri organizaciji in izvedbi tekmovanja lepo zahvaljujemo.

Gašper Ribič in Špela Kobetič