Mladinska dramska predstava Romeo in Julija na odru MC Kotlovnica

V Mladinskemu centru Kotlovnica se je na najdaljši dan v letu, 21. 6. 2024, predstavila šolska gledališka skupina z dramskim delom Romeo in Julija.

Bilo je konec šolskega leta, odbojka in nova učenka sta v mladostniški vsakdan prinesli nekaj novega vrveža. Pojavile so se prve iskrice, nekaj zamer in vsem vidno izlitje srca. Nasprotja so bila očitna, vendar so se kljub vsem nasprotjem stvari prej ali slej zgladile.

Nastopili so: Loti Čevka, Neli Čevka, Katarina Dobrojević, Jošt Golob, Arne Gradišek, Anamarija Graj, Gaja Ivančič, Neža Koželj, Filip Maležič, Pia Palčič, Nastja Podbelšek, Iris Pogačar, Zala Pogačnik, Blažka Rak in Zala Stržinar. Pod mentorstvom učitelja Anžeta Slane.

Foto: MAruša Magdič Močnik in Edvard Pogačnik.