Predavanje za starše: Odkrito o duševnem zdravju otrok in mladostnikov

Pozdravljeni,

v torek, 14. novembra 2023, se bo v MC Kotlovnica, ob 18. uri odvilo predavanje za starše, Odkrito o duševnem zdravju otrok in mladostnikov, v izvedbi Centra za duševno zdravje otrok in mladostnikov Domžale.

O predavanju:
Pri otrocih in mladostnikih opažamo pogostejše težave na področju duševnega zdravja. Tesnoba, zavračanje šole, panične napadi, psihosomatske motnje, motnje hranjenja, samopoškodbeno vedenje in druge duševne težave. Starši izražajo nemoč, saj ne vedo, kaj je res in kaj ne, ali se otrok počuti slabo ali preizkuša meje, ne vedo ali naj vztrajajo pri zahtevah ali naj otroku popustijo ker ima otrok psihične težave.

Z nami bo Matija Klasinc, dr. med., spec. otroške in mladostniške psihiatrije, vodja Centra za duševno zdravje otrok in mladostnikov Domžale.

Predavanje poteka v organizaciji LAS Občine Kamnik in v sodelovanju s Centrom za duševno zdravje otrok in mladostnikov Domžale

Za LAS Kamnik.
Rok Kosec

Zavod Mladinski center Kotlovnica Kamnik
Fužine 10, SI-1241 Kamnik
info@kotlovnica.si
info@kotlovnica.si