Zbiramo hrano in pripomočke za prizadete v poplavah

Narava je v preteklih dneh pokazala svojo moč tudi na območju naše občine, predvsem na območju dolin Bistričiče, Kamniške Bistrice in Črne. Otroci iz teh območij obiskujejo našo šolo, zato smo se na šoli odločili, da organiziramo zbiranje pomoči za otroke in družine iz prizadetih območij.

Zbiramo ustekleničeno vodo ter hrano z daljšim rokom uporabe ter pripomočke za odpravljanje posledic poplav (zaščitne rokavice, čistila, metle, lopate, grablje ipd.).

Zbiranje poteka na Usnjarski ulici 6 v Kamniku (nekdanja Utokova trgovina pri Sparu) od ponedeljka, 7. 8., do četrtka, 10. 8., med 9. in 16. uro. Hrana in pripomočke bodo prizadeti lahko prevzeli na naši šoli ali pa vam jih bodo dostavile za to pristojne službe.

Kdor pa bi želel nakazati denar za pomoč prizadetim v poplavah v Občini Kamnik, pa lahko denar nakaže na TRR Župnijske Karitas Stranje.
Nakazilo lahko izvedete na

TRR SI56 0231 2009 2388 532,
sklic 2023,
namen Poplave Kamnik.

Za vsako donacijo se vam že vnaprej iskreno zahvaljujemo.