Občinski otroški parlament: Duševno zdravje otrok in mladostnikov

V petek 17. 3. je v Mladinskem centru Kotlovnica potekal občinski otroški parlament na temo Duševno zdravje otrok in mladostnikov.
Najprej nas je pozdravil gospod župan Matej Slapar s svojim nagovorom, za njim pa nam je nekaj o svojem življenju povedala Kamničanka Pavla Zabret. Kasneje smo se razdelili v skupine. Vsaka skupina je imela svojo temno na podlagi katere raziskovala in iskala rešitve, ki bi pripomogle k zmanjšanju težav v duševnem zdravju pri otrocih in mladostnikih. Ko so skupine opravile svoje delo smo odšli na občino in se preizkusili v vlogi občinskih svetnikov in predstavili svoje ideje.
O dogodku pa lahko preberete tudi na spletni strani občine: www.kamnik.si
Nace, Filip, Zoja in Karolina z mentorico Sanjo Klemenc