Letovanje za otroke

Spoštovani starši in skrbniki,

V prilogi lahko najdete informacije o letovanjih, ki jih organizira Društvo prijateljev mladine Kamnik. Letovanja bodo organizirana za otroke in mladostnike od 5. do 19. leta starosti. Letovanje ni omejeno zgolj na otoke iz finančno šibkih družin, prav tako ne samo na tiste, ki imajo hujše zdravstvene težave. Dovolj je že, da ima otrok v preteklem letu zabeležena dva obiska pri zdravniku, posledično ima možnost subvencioniranega letovanja. Pediatri v ZD Kamnik so  o izdaji zdravstvenih predlogov že seznanjeni, tako da ne bi smelo biti težav.

Dobrodošli vsi otroci in mladostniki, ki si želijo aktivnega preživljanja počitniških dni, predvsem pa druženja z vrstniki, ki je bilo v zadnjih dveh letih precej okrnjeno.

Lep pozdrav.
Mateja Hari