Poročilo o tekmovanju iz biologije za Proteusovo priznanje 2020/21

V torek, 9. 3. 2021, ob 13. uri je bilo šolsko tekmovanje iz biologije za Proteusovo priznanje. Sodelovalo je 10 učencev iz 8. in 9. razreda od 13 prijavljenih. Tekmovanje je trajalo 45 minut. Tema tekmovanja so bile Glive.

Bronasto Proteusovo priznanje iz znanja biologije je osvojilo pet učncev.
Ti učenci so: Anže Šinko 8. b, Nejc Golob 9. a, Nika Lukan 9. a, Luka Vettorazzi 9. a  in Luka Golob 9. b.

Državnega tekmovanja iz znanja biologije, ki je bilo v petek, 16. 4. 2021, ob 15. uri, na naši šoli, so se udeležili štirje učenci – Nika Lukan 9. a, Luka Vettorazzi  9. a, Nejc Golob 9. a in Luka Golob 9. b. Tekmovanje je trajalo 1 uro in 30 minut.

REZULTATI DRŽAVNEGA TEKMOVANJA SO: Srebrno Proteusovo priznanje iz znanja biologije sta prejela dva učenca: Nika Lukan iz 9. a in Luka Golob iz 9. b.

Iskrene čestitke vsem dobitnikom priznanj in ostalim tekmovalcem.

Marija Humar
mentorica