Vpis v 1. razred

Spoštovani starši, dragi bodoči prvošolci,

v mesecu februarju bo potekal vpis otrok v 1. razred za šolsko leto 2021/2022. Vpisovali bomo otroke, ki bodo v tekočem letu dopolnili 6 let, torej otroke rojene v letu 2015.

Zaradi epidemije covid-19 bo vpis bodočih prvošolcev potekal drugače kot do sedaj. V teh dneh bomo na naslov naših bodočih prvošolcev, za katere smo prejeli podatke s strani pristojnega Ministrstva, poslali vpisni list in ostalo dokumentacijo, ki jo je potrebno izpolniti. Prejeli boste tudi vsa navodila kako in do kdaj je potrebno obrazce izpolniti ter na kakšen način jih boste vrnili nazaj.

V primeru morebitnih vprašanj, vabljeni, da se obrnete na svetovalno delavko Matejo Hari na mateja.hari@os-stranje.si ali 01 8325 433.