OBVESTILO – Pouk na daljavo od 9. 11. 2020

Spoštovani starši in skkrbniki!

S ponedeljekm začnemo s poukom na daljavo za učence od 1. do 5. razreda in nadaljujemo za učence od 6. do 9. razreda.

Na Osnovni šoli Stranje smo se odločili za enoten komunikacijski kanal (Teams) za vse učence od 3. do 9. razreda. Za učence 1. in 2. razreda bo pouk na daljavo potekal v dogovoru s posameznimi učiteljicami.
Učence od 1. do 5. razreda bodo o načinih dela obvestile razredničarke, za učence od 6. do 9. razreda bo pouk potekal po prilagojenem urniku, kot se je izvajal pred počitnicami. Popravljene urnike bodo učenci prejeli v oddelčne ekipe, objavljeni bodo tudi na spletni strani.

Uradne ure zavoda bodo v času trajanja pouka na daljavo vsak delovni dan med 8.00 in 12.00.

V prilogi (.pdf) vam posredujemo še nekaj dodatnih pojasnil.

 

Boris Jemec

ravnatelj