Proteusovo priznanje 2019/20

V sredo, 16. 10. 2019, ob 13. uri je bilo šolsko tekmovanje iz biologije za Proteusovo priznanje. Sodelovalo je 13 učencev iz 8. in 9. razreda. Tekmovanje je trajalo 45 minut. Tema tekmovanja je bila Človeška ribica in jamski ekosistem.

Bronasto priznanje je osvojilo šest učncev.
Ti učenci so: Sara Dobovšek in Mina Brajer iz 9.a, Zala Humar in Lan Kališnik iz 9. b, Nika Lukan in Luka Vettorazzi iz 8. a.

Državnega tekmovanja iz znanja biologije, ki je bilo v petek, 29. 11. 2019, na OŠ Ivana Cankarja na Vrhniki, se je udeležilo pet učencev – Sara Dobovšek iz 9. a, Zala Humar in Lan Kališnik iz 9. b. Nika Lukan in Luka Vettorazzi iz 8. a.

Rezultati državega tekmovanja so:
Srebrno Proteusovo priznanje so prejeli trije učenci: Zala Humar iz 9. b, Nika Lukan in Luka Vettorazzi iz 8. a.
Zlato Proteusovo priznanje pa je prejela: Sara Dobovšek iz 9. a.

Vsem učencem iskreno čestitamo.

Marija Humar
mentorica