Osnovna šola Stranje – Jedilnik

Obvestilo glede prehrane v tednu dejavnosti od 13. do 17. marca 2023

Spoštovani starši učencev predmetne stopnje,

v tednu od 13. do 17. marca 2023 bomo na naši šoli organizirali dneve dejavnosti za učence od 6. do 9. razreda. Dejavnosti bodo od naravoslovnih, tehničnih do športnih dni za različne razrede na različnih lokacijah.

V izogib velike količine odpadne hrane smo za VSE  učence odjavili kosilo za ves teden. Vas pa prosimo, da otroka, za katerega želite, da prejme kosilo (mu dejavnost to omogoča, da bo v času kosila v šolski stavbi), prijavite nazaj.

To storite preko e-asistenta, zavihek prehrana, lahko tudi pokličete v tajništvo šole (01 83 25 433) ali meni pošljete sporočilo preko elektronske pošte: martina.ozimek@os.stranje.si

Rok za prijave je do srede, 8. marca 2023, do 20. ure.

Hvala, ker prispevate k zmanjšanju količine odpadne hrane na naši šoli!

Martina Ozimek
organizatorka šolske prehrane