Zadnji pretekli dogodki

3. sestanek šolske skupnosti

3. sestanek šolske skupnosti bo v četrtek, 24. 11., v času predure v učilnici glasbe. Vabljeni predvsem predstavniki razredov, ki želijo sodelovati pri decembrskem dogajanju: pošta, postavljanje smrekic, krašenje ...

Ekodan na OŠ Stranje

V petek, 18. 11. 2022, bomo na naši šoli izvedli tehniški dan, Ekodan. Dan bomo začeli s tradicionalnim slovenskim zajtrkom, sledile bodo delavnice z ekološko tematiko, rekreacija, potekalo bo tudi zbiranje odpadnega papirja.

Zbiralna akcija starega papirja na Podružnični šoli Gozd

Dragi starši, skrbniki, vaščani, Obveščamo vas, da na podružnici zbiramo star papir. Zabojnik bo stal pred šolo v petek, 18. novembra, od 8.00 do 13.00. Papir lahko pripeljete tudi prej in ga bomo do takrat shranili v naših prostorih. Vabljeni k sodelovanju! Učenci in učiteljici PŠ Gozd