Male sive celice

V današnji oddaji Male sive celice nastopajo učenci naše šole, Klara, Filip in Nace, proti učencem OŠ Vita Kraigherja Ljubljana. Vabljeni k ogledu na prvem programu RTV SLO.

Male sive celice – 2. krog

Učenci naše šole Klara, Filip in Nace so se v sredo 15. 2. udeležili snemanja v 2. krogu kviza Male sive celice. Kako so se odrezali si oglejte v soboto, 8. 4., ob 9.50 na 1. programu RTV SLO.

Male sive celice – 3. krog

Klara, Filip in Nace so se v sredo 22. 3. udeležili snemanja v 3. krogu kviza Male sive celice. Kako so se odrezali si oglejte v soboto, 6. 5., ob 9.50 na 1. programu RTV SLO.

Male sive celice – polfinale

Nastop Klare, Filipa in Naceta v polfinalni oddaji Malih sivih celic si oglejte na 1. programu RTV SLO ob 9.55.

Male sive celice – finale

Zmagovalni nastop Klare, Filipa in Naceta v finalni oddaji Malih sivih celic si oglejte na 1. programu RTV SLO ob 9.55.

Male sive celice – BEST OF

Oddajo Male sive celice z najboljšimi dogodki letošnjega kviza si oglejte na 1. programu RTV SLO ob 9.50.

Hitri lončki

Leja, Vid in Rok so bili uspešni v zlaganju Hitrih lončkov. Posnetek si lahko ogledate 4. 3. ob 17.00 na 1. programu RTV SLO.

Hitri lončki

Leja, Vid in Rok so bili uspešni v zlaganju Hitrih lončkov. Posnetek si lahko ogledate 9. 3. ob 9.40 na 1. programu RTV SLO.