Loading dogodki
  • Ta dogodek je že minil.

Prvi šolski dan

Datum 2. september 2019, 8:00 - 13:00

Sprejem prvošolcev bo ob 10.00. Podrobna navodila so bila poslana po pošti.

Učenci od 2. do 4. razreda se bodo 2. septembra ob 8.20 zbrali v šolskem preddverju, kjer jih bodo počakale razredničarke. Prvi šolski dan naj s seboj prinesejo beležko, puščico in copate.
Zaključili bodo ob 12.00. Za učence bo organizirano podaljšano bivanje.
Malica bo organizirana.
Učence bo v šolo pripeljal drugi šolski avtobus, domov bo peljal le prvi avtobus ob 13.00. Šolski kombi bo glede na potrebe vozil po prilagojenem urniku.

Učenci Podružnične šole Gozd se bodo 2. septembra ob 8.20 zbrali v šolskem preddverju, kjer jih bosta počakali razredničarki. Prvi šolski dan naj s seboj prinesejo beležko, puščico in copate.
Zaključili bodo ob 12.00. Za učence bo organizirano podaljšano bivanje.
Malica bo organizirana.

Učenci 5. razredov v ponedeljek odhajajo v šolo v naravi. Vsa pojasnila so objavljena v obvestilu na spletni strani.

Učenci od 6. do 9. razreda se bodo 2. septembra ob 8.20 zbrali v šolski avli, kjer jih bodo počakale razredničarke. Prvi šolski dan naj s seboj prinesejo beležko, puščico in copate.
Zaključili bodo ob 13.00.

Boris Jemec
ravnatelj