Varnostni ukrep – vstop v šolo

Spoštovani starši in skrbniki,

obveščamo vas, da je zaradi varnosti učencev in zaposlenih, šola od 6. maja 2024 naprej zaklenjena. Vstop za učence je možen ob začetku predure (od 7.25 do 7.40) in ob začetku prve ure (od 8.15 do 8.30) na srednjem vhodu in vhodu za predmetno stopnjo. Za vse ostale vstope v šolo je možno uporabiti domofon, ki je nameščen na srednjem vhodu oz. šolsko telefonsko številko 01 8325 433.

Varstvo vozačev bo potekalo po ustaljenem redu v knjižnici. Za vstop v šolo bo poskrbel hišnik voznik.

Vsi starši, ki prevzemate otroke v podaljšanem bivanju, lahko uporabite domofon ali telefonsko številko podaljšanega bivanja (051 697 255).

V času popoldanskih govorilnih ur bo možen vstop na srednjem vhodu.

Prosimo vas, da o tem obvestite svoje otroke in jih napotite, naj se v času, ko je šola zaklenjena, ne zadržujejo na šolskem območju. Vstop bo dovoljen samo osebam, ki imajo v šoli uradne obveznosti ali dovoljenje.

Hvala za vaše razumevanje in sodelovanje.

Mateja Hari
ravnateljica