Prejeli smo donacijo HSE d. o. o.

Več kot mesec dni je minilo od uničujočih poplav v velikem delu Slovenije. Hudo so bili prizadeti tudi kraji v naši Občini, med njimi dolina Črne in Bistričice ter kraji ob reki Kamniški Bistrici. Materialnemu opustošenju sedaj sledi zavedanje nemoči človeka proti naravi. Prizadeti kraji sodijo v šolski okoliš Osnovne šole Stranje in podružnične šole Gozd. Ob prizadevanju domačinov, prostovoljcev in donatorjev smo, z nekaj spremembami, šolsko leto začeli uspešno. Hvala vsem!

V petek, 9. septembra, pa so obe šoli obiskali zaposleni iz podjetja Holding Slovenske elektrarne d. o. o. Ob sodelovanju Matjaža Juga, iz Območja 70, so se odločili da t. i. teambuilding (motivacijsko povezovanje) tokrat preživijo ob urejanju okolice obeh šol. Poleg urejene okolice šol in igrišč nam je podjetje HSE podarilo tudi igrala in učilnico na prostem. Učenci, zaposleni in krajani se iz vsega srca zahvaljujemo za vse!