Zaključek zbiralne akcije in materialnih doancij

Hvala vsem, ki ste in še vedno na kakršen koli način pomagate vsem, ki pomoč potrebujejo. Smo v času, ko so solidarnost, srčnost in nesebična pomoč še kako pomembne lastnosti in si želimo, da bodo ostale pomembne tudi, ko se stvari malo umirijo. Verjamemo, da takšni dogodki ljudi še bolj povežejo in pokažejo kako znamo stopiti skupaj in s skupnimi močmi rešimo na videz nerešljive izzive.

Sporočamo vam, da donacij ne sprejemamo več. Tisti, ki bi še vedno želeli materialno pomagati prizadetim v ujmi, vas vljudno prosimo, da se za donacije obrnete na Karitas, Rdeči križ oz. na katerokoli drugo dobrodelno organizacijo.

Jutri, v petek, 11. 8. 2023 bo zadnji dan, ko bo možen prevzem hrane, vode, čistil in pripomočkov v telovadnci OŠ Stranje. Prevzem bo možen v telovadnici med 8:00 in 10:00 uro in med 16:00 in 18:00 uro.

Še enkrat iskrena hvala za vso pomoč in donacije v imenu vseh prizadetih v poplavah.