Šolska gledališka predstava Klub S.M.E.T. ugledala luč sveta

Šolska gledališka skupina je v Domu kulture Kamnik 19. maja pokazala, s čim se je ukvarjala zadnjega pol leta. Na velikem odru čisto pravega gledališča so namreč uprizorili predstavo Klub S.M.E.T.

Predstava je prikazovala šolski vsakdan, ki ga učencem bremenijo učitelji. A boj za ocene in popravljanje enk hitro preide v drugi plan, ko mladina stvari igrivo vzame v svoje roke. Navihani učenci šolsko in domače okolje oplenijo magnetov; ti tako izginjajo vsepovsod. Vmes posežejo še prve simpatije in skrb za sošolce, kar privede do zaključka, ki je srečen in spravljiv za vse.

Ekipo, ki je ustvarila predstavo, sestavljajo Loti Čevka, Katarina Dobrojević, Jošt Golob, Arne Gradišek, Anamarija Graj, Karolina Graj, Klara Ivančič Klemenčič, Neža Koželj, Filip Maležič, Pia Palčič, Blažka Rak, ne bi pa jim uspelo brez nepogrešljivih Naceta Maležiča, Filipa Goloba in Anžeta Zavasnika. Petkov večer se je zaključil aplavzom, ki so si ga zgoraj našteti mladi gledališčniki nadvse zaslužili.

Foto: Blaž Plut