Zmaga na Malih sivih celicah

V letošnji sezoni se je na kviz Male sive celice prijavilo 299 ekip osnovnošolcev iz vse Slovenije. Med 32 najboljših ekip, ki so se pomerile v televizijskem delu tekmovanja, se je uvrstila tudi ekipa OŠ Stranje v sestavi bratov Naceta in Filipa Maležiča ter Klare Ivančič Klemenčič. Veliko znanja, spretnosti in timskega duha so pokazali v vseh televizijskih tekmah in se uspešno prebili do finala. 

Snemanje finalne oddaje je potekalo  11. 5. 2023, pomerili so se proti OŠ Mengeš. Finalna oddaja je pred učence postavila mnogo zahtevnih izzivov, ki so jih z znanjem, spretnostjo in hitrostjo, ob bučni podpori navijačev, uspešno premagali. V prijateljskem duhu so v zahtevni in napeti tekmi premagali osnovnošolce iz Mengša.

Učencem za izjemen uspeh iskreno čestitamo!  

Polfinalna oddaja bo na sporedu 20. 5. 2023 ob 9.55 uri. Finalno oddajo si lahko pogledate na RTV Slovenija dne 27. 5. 2023 ob 9.40 uri.