Zimski športni dan za učence od 6. do 9. razreda

V ponedeljek, 13. 2. 2023, bo potekal zimski športni dan za učence od 6. in 9. razreda.

SMUČANJE
Kraj: ROGLA
Odhod: ob 7.30 uri (izpred šole), za prevoz do šole poskrbijo starši.
Predviden prihod: okrog 17.00 ure (pred šolo), za prevoz domov poskrbijo starši.
Preverite, da bo smučarska oprema v brezhibnem stanju.
Malico dobite v šoli, dodatno hrano lahko kupite tudi na smučišču ali pa si jo prinesite sami.

ZIMSKA OLIMPIJADA (sankanje, krpljanje, tek na smučeh in drsanje)
KRAJ: Jezersko
Odhod: ob 7.45 uri (izpred šole), vozači pridejo v šolo s šolskim avtobusom.
Predviden prihod: okrog 15.00 ure (pred šolo), za prevoz domov poskrbijo starši.
Sanke, krplje in opremo za tek na smučeh dobite na Jezerskem (izposoja je že vključena v ceno). Drsalke imate lahko svoje, možna pa je izposoja na Jezerskem (cena: 2 €). Denar za izposojo morate imeti s seboj.
Malico dobite v šoli, lahko pa si jo dodatno prinesete s seboj sami.

POHOD
KRAJ: Jezersko
Odhod: ob 7.45 uri (izpred šole), vozači pridejo v šolo s šolskim avtobusom.
Na Jezerskem so zimske razmere zato se toplo obujte in oblecite. Priporočam, da s seboj vzamete rezervna oblačila.
Malico dobite v šoli, lahko pa si jo dodatno prinesete s seboj sami.