TRACeD: online delavnica za starše – spoprijemanje s spletnim nasiljem zaradi spola

Spoštovani starši!

55 odstotkov slovenskih osnovnošolk in 64 odstotkov slovenskih srednješolk je že doživelo vsaj eno od oblik spletnega nadlegovanja. Pri fantih so ti odstotki nekoliko nižji, ne pa bistveno. Spletno nasilje zaradi spola je naraščajoč pojav, ki so ga ukrepi, povezani z razglasitvijo pandemije, v preteklih letih dodatno okrepili.

Vljudno vas vabimo k udeležbi na brezplačni delavnici, namenjeni spoprijemanju s spletnim nasiljem.

Prijavite se lahko na naslednji povezavi: TRACeD-online delavnica za starše – Spletno nasilje. Več v priponki (.PDF).

Delavnica je nastala v okviru mednarodnega projekta TRACeD, ki ga sofinancira Evropska komisija. V Sloveniji projekt izvaja Univerza v Ljubljani, Fakulteta za družbene vede.