Zadnji dan pouka v koledarskem letu

Pouk bo 23. 12. 2022 do vključno 2. šolske ure potekal po urniku, sledili bosta dve razredni uri, namenjeni proslavi in oddelčnim zaključkom leta. Zaključili bomo po 4. šolski uri ob 11.55. Natančne informacije o poteku zadnjega šolskega dne bodo učenci dobili pri razrednikih.

V šolo bosta zjutraj avtobusa peljala v obe smeri za preduro in 1. uro, za povratek domov bo organiziran en avtobus za vsako smer ob 12.30.

Kombi bo vozil po enakem razporedu. Z vožnjami iz šole bomo začeli eno uro prej.

Jutranje varstvo in podaljšano bivanje bosta organizirana.

Organizirana bosta zajtrk in dopoldanska malica. Učence, ki želijo ta dan kositi, je potrebno na kosilo prijaviti do srede, 21. 12. 2022 do 12.00. Prijavo na kosilo opravite preko eAsistenta ali na elektronski naslov martina.ozimek@os-stranje.si.

Želimo vam prijetne in brezskrbne počitnice!

Boris Jemec
ravnatelj