Proslava ob dnevu državnosti

Danes se je zaključilo šolsko leto 2021/2022. Preden so učenci prejeli spričevala in se napotili čim bolj brezskrbnim počitnicam naproti, smo se s šolsko proslavo spomnili jutrišnjega prazničnega dne . dneva državnosti. Na ta praznik se spomnimo 25. junija 1991, ko je Slovenija postala neodvisna država. Država pa smo tudi mi in z odnosom drug do drugega, do dela, kažemo svojo zavest in svojo pripadnost državi.
Kot se za konec šolskega leta spodobi, je ravnatelj, Boris Jemec, najboljšim učencem podelil pohvale, ob koncu pa jim je zaželel mirne in lepe počitnice. Ravnatelj je podelil tudi priznanja najboljšim učencem, ki so sodelovali na literarno-likovnem natečaju z naslovom Pred tridesetimi leti, ki ga je razpisal Koordinacijski odbor veteranskih in domoljubnih organizacij Kamnik.