Zbiranje donacije za Zavetišče Horjul

Veliko učencev ima doma živali. Prepričani smo, da se z njimi igrate, jih peljete na sprehod, primerno hranite. Živali vam vračajo s pozornostjo in veseljem.

Na žalost nimajo vse živali te sreče. Za njih skrbijo v zavetiščih in eden takih je tudi Zavetišče Horjul.  Na šoli se trudimo, da bi vzdrževali dobre, ljubeče, strpne medsebojne odnose, prav tako pa želimo pri otrocih vzbuditi skrb in sočutje za zavržene živali.

4. oktober je svetovni dan živali, zato bomo zaposleni in učenci Osnovne šole Stranje v tednu med 27. 9. 2021 in 1. 10. 2021 zbirali deke, brisače, posteljnino, suho ali konzervirano hrano, čistila, mokre robčke, plenične podloge. Donacije bomo zavetišču predali na svetovni dan živali.

Vaš prispevek k dobrodelni akciji bodo učenci zbirali v svojih matičnih razredih.

Veseli bomo vašega sodelovanja!