Učbeniški sklad 2020/21

Spoštovani starši!

Seznam z izborom učbenikov, delovnih zvezkov in šolskih potrebščin je dostopen na naši spletni strani (povezava), posredovali smo ga tudi knjigarnam v Kamniku in okolici.

Učenci si izposodijo učbenike iz učbeniškega sklada v šoli. Starši, ki si za svojega otroke NE želite izposoditi učbenikov v šoli, izpolnite izjavo, ki jo dobite v šolski knjižnici do 24. 6. Učenci bodo učbenike iz sklada prejeli najkasneje prvi teden pouka, ob koncu pouka jih morajo vrniti šoli. Če bo kateri učbenik poškodovan, uničen ali izgubljen, boste plačali odškodnino.

Delovne zvezke in ostale potrebščine kupite sami.

Želimo vam prijeten nakup in mirne počitnice.

Za vse dodatne informacije pokličite na 01/8325433 ali 059334346.

Mira Papež
skrbnica učbeniškega sklada

Prilagamo ponudbe knjigarn in založb za nakup delovnih zvezkov in potrebščin.

1. Kopija nova: www.kopija-nova.si.

2. V papirnici Office&More v Kamniku (jubljanska cesta 1B, tel. 01 839 50 27, office.kamnik@andmore.si, officeandmore.si) za svoje stranke pripravljamo odlične ugodnosti in visoke prihranke pri nakupih vsega, kar šolarji potrebujejo za pouk in učenje. Nudimo popoln nabor šolskega in pisarniškega materiala: od šolskih potrebščin, kakovostnih in raznovrstnih šolskih torb in različnih nahrbtnikov do delovnih zvezkov in učbenikov.
Našo ugodno in pestro ponudbo si lahko ogledate v šolskem katalogu na tej povezavi: ŠOLSKI KATALOG OFFICE&MORE.

Vabimo vas, da izkoristite naslednje ugodnosti:
– nudimo 3 % popusta ob prednaročilu delovnih zvezkov do 1. 7. 2020;
– vsi, ki boste prednaročili delovne zvezke, boste prejeli kupon z 10% popusta na celoten nakup šolskih potrebščin;
– nudimo možnost plačila na 3 do 6 obrokov s kartico Diners, Mercator PIKA oz. z avansnim naročilom;
– nudimo do 60% popusta na šolske potrebščine in torbe;
– kupon z 10% popusta podarimo vsem strankam, ki kupijo šolske potrebščine za 1., 2. ali 3. razred v skupni vrednosti več kot 40 €;
– vsem bodočim prvošolcem ob nakupu šolskih potrebščin podarimo ovratni trak #Skul vajb ne glede na vrednost nakupa.

Veselimo se vašega obiska in vam želimo uspešen začetek novega šolskega leta 2020/2021!

3. DZS