Vabilo k vpisu v glasbeno šolo 2020/21

Spoštovani starši in učenci,

Glasbena šola Kamnik razpisuje prosta mesta za vpis v šolsko leto 2020/2021 za naslednje inštrumente: violina, violončelo, trobenta, rog, pozavna, evfonij, tuba, klavir, orgle, kljunasta flavta, flavta, klarinet, saksofon, oboa, tolkala, diatonična harmonika, harmonika, kitara, citre, petje in balet.
K vpisu vabimo otroke od 7 leta dalje. Za vpis bo potrebno opraviti sprejemni preizkus, ki ga bomo izvajali od 8. do 18. junija. O datumu preizkusa boste obveščeni po pošti in e-pošti.
Na sprejemni preizkus se lahko prijavite do 3. junija 2020 na spletni strani šole http://www.gskamnik.si/ , zavihek vpis ali na spletni povezavi https://www.eglasbenasola.si/applications_api/application/47 . Za vse informacije smo dosegljivi na e-naslovu gs.kamnik@guest.arnes.si . Predstavitve programov si lahko ogledate na naši spletni strani.
Če se bodo na posamičen inštrument vpisali več kot trije učenci, bomo pouk inštrumenta izvajali v OŠ Stranje.

Veselimo se vašega vpisa,

Glasbena šola Kamnik