Ocenjevanje znanja v času dela od doma

Spoštovani starši,

smo v 6. tednu pouka na daljavo. Kot kaže, se še lep čas ne bomo vrnili v šolske klopi.

V mesecu aprilu so naši učitelji po navodilih ministrstva preverjali znanje, ki so ga otroci usvojili pri rednem delu in delu med karanteno. Z novim sklepom ministrice dr. Simone Kustec Lipicer pa bomo v mesecu maju pričeli tudi z ocenjevanjem znanja. Otroci morajo v drugem konferenčnem obdobju pridobiti vsaj eno oceno pri vsakem predmetu. Ocenjevanje bo potekalo na podoben način, kot je potekalo preverjanje znanja, prilagojeno razmeram, v katerih se trenutno nahajamo. Zavedamo se, da je delo na daljavo zahtevno in obremenjujoče tako za otroke, kot za starše. Temu primerni bodo tudi načini ocenjevanja. Učenci bodo o načinih in terminih obveščeni v sklopu gradiv, ki jih bodo učitelji pripravili za mesec maj.

Za vsa vprašanja so vam učitelji na voljo preko e-mailov, ki so prav tako objavljeni na spletni strani šole.

Vse dobro vam želimo!

Vodstvo šole