WEBINAR ZA STARŠE: Uspešno premagovanje izzivov učenja na domu, v času, ko so šole zaprte

Spoštovani,

obveščamo vas, da smo na šolo prejeli vabilo na predavanje za starše z naslovom: Uspešno premagovanje izzivov učenja na domu, v času, ko so šole zaprte in dodatno: Najstniško vedenje. Kako se nanj učinkovito odzovemo.

Predavanje se bo odvilo v obliki internetnega webinarja, in sicer v četrtek, 2. aprila 2020, ob 20. uri.

ZARADI VELIKEGA ZANIMANJA SO RAZPISANI DODATNI TERMINI ZA WEBINAR ZA STARŠE, IN SICER 3. 4., 4. 4 in  5. 4.2020 ob 20h.

Predavanje je namenjeno staršem vseh otrok do 18. leta starosti. Udeležba je brezplačna. Sodelovali bodo Leonida Mrgole in Inciativa Pedagogov in učiteljev.

Na njem boste izvedeli :
– Kako otroku pomagati pri domačem učenju (in pri tem ne izgoreti).
– Kako otroke motivirati za učenje.
– Razumljive razlage šolske snovi  v času, ko so šole zaprte.
– Kako vem, koliko moj otrok v resnici zna in kaj lahko pričakujem na preverjanjih in preizkusih znanja.
– O učinkoviti komunikaciji z najstnikom za manj konfliktov in lepše odnose.
– Kako ustaviti ponavljajoče spore z otrokom.
– Kako ostati miren v zahtevnih in stresnih situacijah.

Prijave zbirajo izključno preko e-prijavnice, ki se nahaja na tej povezavi oz. spletni strani: https://www.vzgoja-otrok.net .
Vse, ki se bodo prijavili, pričakujejo na webinarju (vodijo listo prisotnosti).

Število mest je omejeno.

Vaša prijava je zabeležena, ko prejmete nekaj minut po prijavi na vpisan e-naslov njihovo povratno sporočilo.

Ostale webinarje na temo starševstva si lahko ogledate na tej povezavi.

Koordinator programa je:
Adi Žabkar
Tel.št.. 069 641 145
vzgoja-otrok.net

Veseli bomo, če bo informacija komu izmed staršev prišla prav in se boste udeležili webinarja.

Lep pozdrav,

Sanja Klemenc