Božično-novoletna prireditev Osnovne šole Stranje

V sredo, 4. 12. 2019, je v telovadnici naše šole potekala božično-novoletna prireditev s pomenljivim naslovom Zgodba o prijateljstvu, ki sporoča temo prireditve, s katero smo vstopili v praznično obarvan december. Že na poti v dvorano nas je spremljal soj svečk, za nadaljnje iskrice v očeh in srcih pa so poskrbeli učenci. Na prireditvi so se na unikaten in iskren način predstavili učenci šole, in sicer s pevskimi nastopi, plesi, recitacijami, glasbenimi točkami, povezovanjem prireditve in tehnično pomočjo, izkazali pa so se tudi pri dekoraciji, kjer so svojo izvirnost lahko izrazili pri okraševanju lestev. Z veseljem smo prisluhnili tudi pevskemu zboru, ki je nastopil z več pesmimi. Celotna produkcija prireditve je potekala pod skrbnim mentorstvom in vodstvom učiteljic in učiteljev naše šole. Vse zbrane na prireditvi je v uvodu slavnostno nagovoril g. ravnatelj, z zahvalo in z lepimi željami za prihajajoče leto pa sta zaključila povezovalca. Piko na i prireditvi pa je dodala zadnja točka, v kateri je bilo vključenih največ sodelujočih, skupaj s pevskim zborom je namreč nastopila tudi glasbena skupina, katere člani so bivši učenci Osnovne šole Stranje, imenovana Last one, na oder pa so postopoma priplesali še plesalke in plesalci, ki so poskrbeli za flash mob. Prijateljstvo je tista vez med ljudmi, ki v srca vseh vliva moč in prižiga iskrice. Gotovo so naša srca žarela med prireditvijo in naj bo to le nežna spodbuda, da žarijo še naprej. Hvala vsem sodelujočim ter obiskovalcem za to iskrivo zgodbo. Naj se Zgodba o prijateljstvu nadaljuje še v novem letu 2020!

Tea Letonja