Projekt Branje je iskanje – družinska bralna značka

Branje je iskanje je medobčinski projekt, kjer sodeluje tudi OŠ Stranje. V projektu sodelujejo družine, ki berejo, odkrivajo lepote in kulturno dediščino domačega kraja ter si pridobivajo žige. Več o projektu v prilogi.

V šolskem letu 2019/2020 se bo med septembrom in majem odvijalo veliko dogodkov, kjer ne bo manjkalo branja, raziskovanja in druženja. V družinsko bralno značko se lahko vpišete z izpolnjeno prijavnico, ki jo oddate učiteljici ali šolski knjižničarki. Lahko se pridružite kadarkoli med šolskim letom z vpisom v šolski ali splošni knjižnici (Knjižnica Franceta Balantiča Kamnik), kjer boste prejeli tudi izkaznico.

Dogodki na OŠ Stranje:
december – ogled gledališke predstave (šola)
februar – Na ligo po knjigo (Sv. Primož)

V soboto, 14. 9., ob 9. uri vabljeni v Mekinjski samostan, kjer bo začetek projekta. Srečanje bo popestril tudi vsestranski umetnik Andrej Rozman Roza.

Poletni bralci

Branje je iskanje