Predavanje za starše

Spoštovani starši!

Na šoli smo pri učencih v zadnjem času zaznali neprimerno vedenje, kajenje, pitje alkohola in uživanje prepovedanih drog. Uporaba le-teh se pojavlja po pouku. Ker želimo skupaj z vami osveščati otroke o škodljivih vplivih in posledicah uporabe prepovedanih substanc, vas v sredo, 30. 1. 2019, ob 17.00 vabimo na predavanje, ki bo potekalo v organizaciji Policijske uprave Ljubljana – Sektor kriminalistične policije in se bo odvijalo v šolski avli.

Želimo, da se predavanja udeležite skupaj z otroki. Predavanje je namenjeno staršem in učencem 8. in 9. razredov.

Po končanem predavanju starše devetošolcev vabimo še na  predstavitev letošnjega Razpisa za vpis v SŠ ter drugih informacij v zvezi z vpisom na srednje šole.

Boris Jemec
ravnatelj

Mateja Hari
šolska svetovalna delavka