Archive for 16 januarja, 2019

Tekmovanje za Proteusovo priznanje iz biologije

Prirodoslovno društvo Slovenije je tudi letos (že 15.) organiziralo šolsko in državno tekmovanje za Proteusovo priznanje iz znanja biologije. Tema letošnjega tekmovanja so bili Pleveli v Sloveniji. Šolskega tekmovanja, ki je bilo v sredo, 17. 10. 2018, ob 13. uri, se je udeležilo 15 učencev iz 8. in 9. razreda. […]

Mi smo smučarji

Po dveh dnevih intenzivnega učenja vsi smučamo. Spoznali smo FIS pravila, navdušili so nas splavarji, zmagali smo na Malih sivih celicah in se zabavali na snegu. Sedaj pa novim dogodivščinam naproti.

Odsotnost učiteljev na govorilnih urah 19 .1.

Spoštovani starši, Zaradi bolezni, udeležbe na zimski šoli v naravi ali drugih šolskih obveznosti v četrtek, 17. 1. 2019, odpadejo govorilne ure pri Mojci Volkar Trobevšek, Stanki Kočar, Špeli Kobetič, Mojci Obreza, Alenki Bičanič in Gašperju Ribiču. Za pogovor se lahko domenite v času individualnih govorilnih ur.