Domov » Govorilne ure in roditeljski sestanki

Govorilne ure in roditeljski sestanki

Skupne govorilne ure so vsak tretji četrtek v mesecu od oktobra do maja od 16. do 17. ure za starše učencev od 1. do 5. razreda in od 17. do 18. ure za predmetno stopnjo. Razporeditev in prijava na govorilne ure za predmetno stopnjo bo mogoča preko aplikacije Bookings.
Na PŠ Gozd skupne govorilne ur potekajo vsak tretji torek v mesecu med 17. in 18. uro.
Razpored govorilnih ur boste našli tudi na šolskem koledarju, ki je objavljen na spletni strani šole.

Individualne govorilne ure so vsak teden dopoldne po urniku oziroma po dogovoru razrednika s starši. Urnik dopoldanskih govorilnih ur je objavljen na spletni strani ter v publikaciji šole.
Prvi roditeljski sestanki bodo potekali v tretjem tednu septembra. V tem šolskem letu bomo imeli vsaj še dva roditeljska sestanka, vedno tudi pred odhodi otrok v šolo v naravi in na tabore.

WordPress Responsive Table