Vse o šoli, podatki, kontakti, razredniki, obvestila,... Vse o učencih, aktivnosti, fotografije,... rezultati, koledar vse o športu na šoli knjižnica, bralna značka,... projekti na naši šoli razne koristne povezave

praznik/pouka prost dan
Božič

Podatki in slike na spletni strani so izkljucna last OŠ Stranje, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ni pa jih dovoljeno obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih.

22.3.2012, 9.a
objavil/a Mateja Hari

POLICIST ZA EN DAN

V četrtek, 15.3.2012, sem s sošolko Katjo Vavpetič obiskala policijsko postajo Kamnik.

POLICIST ZA EN DAN

V četrtek, 15.3.2012, sem s sošolko Katjo Vavpetič obiskala Policijsko postajo Kamnik. Tam nas je sprejel policist Matjaž Birsa. Razkazal nam je prostore policijske postaje, delo z računalnikom in naju oblekel v pripomočke za zaščito, ki jih uporabljajo za varnost pri težjih nalogah.

Spoznali smo tudi policistko Majo, ki nam je pokazala kriminalistično opremo za iskanje sledi storilcev kaznivih dejanj  na kraju zločina. Na več načinov smo si vzeli prstne odtise in si ogledali tudi postopek odkrivanja sledi čevljev.

Za zaključek nas je policistka Barbara Oblak popeljala  s policijskim kombijem in nam pokazala kako se izmeri hitrost z radarjem.  Tudi sami sva lahko poskusili. Dan je bil zelo zanimiv, najboljši v mojem življenju. Rada bi se zahvalila Policijski postaji Kamnik, še posebej trem policistom, ki so se zelo lepo potrudili in predstavili poklic. Želim jim veliko uspehov na njihovi poklicni poti in upam, da bom nekoč tudi sama postala policistka.

Zala Rifel

ROKOVNIK ZA VPIS V SŠ 2014/2015
12.12.2014, M. Hari

Razpisna dokumentacija KURILNO OLJE
2.12.2014, A. Kočar

Predračuni za prehrano
24.11.2014, A. Kočar

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
4.11.2014, M. Hari

ROKOVNIK ZA VPIS V SŠ
7.10.2014, M. Hari

OBOGATITVENI PROGRAM ZA NADARJENE UČENCE
25.9.2014, M. Hari

Publikacija
14.9.2014, A. Kočar

Nadomeščanja si lahko ogledate na povezavi direktno v sistem LoPolis.

svetovalna služba
vpis v prvi razred
vpis v srednjo šolo
povezave