Vse o šoli, podatki, kontakti, razredniki, obvestila,... Vse o učencih, aktivnosti, fotografije,... rezultati, koledar vse o športu na šoli knjižnica, bralna značka,... projekti na naši šoli razne koristne povezave

Svetovni dan jezikov

Podatki in slike na spletni strani so izkljucna last OŠ Stranje, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ni pa jih dovoljeno obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih.

informacije :: obvestila :: katalog IJZ :: koledar :: govorilne ure :: obrazci :: razredniki :: kontakt :: IS

OBVESTILA
šolsko leto 2014/15

zap.št.
datum
naslov
objavil
1. 15.9.2014 SEZNAM KNJIG ZA BRALNO ZNAČKO A. Kočar
2. 14.9.2014 PUBLIKACIJA A. Kočar

Seznam knjig za bralno značko
15.9.2014, A. Kočar

Publikacija
14.9.2014, A. Kočar

Seznam potrebščin za 2014/15
16.6.2014, A. Kočar

Nadomeščanja si lahko ogledate na povezavi direktno v sistem LoPolis.

svetovalna služba
vpis v prvi razred